Vytvořeno 17.12.2017 22:13
17.12.2017 Vánoční Magnus Cup 2017
D      3.20 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mulíčková Markéta         ABM0362 B KOB Moira Brno                  20.22         
 2. Korpasová Tereza          TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno               21.27   + 1.05
 3. Vývodová Jana             ASU9852 A Magnus Orienteering             23.55   + 3.33
 4. Bednaříková Emma          VLI0359 B Slavia Liberec orienteering     24.26   + 4.04
 5. Křečková Lenka            ASU9271 C Magnus Orienteering             25.03   + 4.41
 6. Hirsova Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                25.06   + 4.44
 7. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               25.14   + 4.52
 8. Broschová Lucie           RBK7451 C SK Radioklub Blansko            25.15   + 4.53
 9. Stehlíková Alžběta        XXX     C                                 25.30   + 5.08
10. Mesiarkinová Kamila       ASU8282 C Magnus Orienteering             26.46   + 6.24
11. Jirásková Barbora         SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové        27.02   + 6.40
12. Mulíčková Eva             ABM7469 C KOB Moira Brno                  27.22   + 7.00
13. Grbavcicova Marketa       XXX     C                                 27.33   + 7.11
14. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      28.48   + 8.26
15. Chmelíková Zuzana         VBM9353 C VSK Mendelu Brno                28.58   + 8.36
16. Roudenská Lenka                   C                                 29.27   + 9.05
17. Davi Jana                 ASU     C Magnus Orienteering             29.49   + 9.27
18. Bašeová Magdalena         XXX     C                                 30.44   +10.22
19. Střítecká Markéta         GBM0259 C SK Radiosport Bílovice          30.56   +10.34
20. Tomanová Veronika         LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      33.18   +12.56
21. Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      33.37   +13.15
22. Tesařová Jitka            RBK6451 C SK Radioklub Blansko            34.22   +14.00
23. Marečková Iva             GBM6551 C SK Radiosport Bílovice          43.42   +23.20
    Bašeová Klára             ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Matušková Jana            RBK9999 C SK Radioklub Blansko             DISK         
    Hiklová Natalia           ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Smětáková Ivana           HLV8153 C KČT - OB Holešov                Vzdal         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 17.12.2017 22:13
17.12.2017 Vánoční Magnus Cup 2017
H      3.60 km, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hikl Tomáš                ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno              20.12         
 2. Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                        20.28   + 0.16
 3. Šrubař Michal             ASU8606 C Magnus Orienteering             20.47   + 0.35
 4. Šrom Jakub                XXX     C                                 20.59   + 0.47
 5. Kinc Martin               ZBM9910 C SK Žabovřesky Brno              21.02   + 0.50
 6. Caha Pavel                XXX     C                                 21.26   + 1.14
 7. Hamák Aleš                GBM8506 C SK Radiosport Bílovice          21.27   + 1.15
 8. Koča Jaroslav             ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno              22.17   + 2.05
 9. Trš Lubomír               PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská          22.58   + 2.46
10. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         23.05   + 2.53
11. Baše Tomáš                ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno              23.56   + 3.44
12. Brosch Petr               RBK7111 C SK Radioklub Blansko            23.58   + 3.46
13. Kalina Tomáš              TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno               24.02   + 3.50
14. Odehnal Luděk             ADA7400 C OOB Spartak Adamov              24.52   + 4.40
15. Hrazdil Jiří              ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno              24.54   + 4.42
16. Coufal Svatoš             ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno              25.25   + 5.13
17. Svoboda Petr              ABM7124 C KOB Moira Brno                  26.22   + 6.10
18. Sedlák Leo                XXX     C                                 26.36   + 6.24
19. Patočka Petr              BBM6300 C BETA URSUS Orienteering         26.41   + 6.29
20. Šňupárek Martin           XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM         27.18   + 7.06
21. Fousek Martin             RBK7801 C SK Radioklub Blansko            27.20   + 7.08
22. Mokrý Pavel               ABM6801 C KOB Moira Brno                  27.24   + 7.12
23. Drozd Michal              BBM9701 B BETA URSUS Orienteering         27.25   + 7.13
24. Dvořák Miloš              BBM7300 C BETA URSUS Orienteering         27.26   + 7.14
25. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         27.35   + 7.23
26. Dušek Vladimír            TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno               27.37   + 7.25
27. Gregor Michal             ZBM9906 B SK Žabovřesky Brno              27.47   + 7.35
28. Otoupalík Jan             TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno               27.52   + 7.40
29. Charvát Jan                       C                                 27.54   + 7.42
30. Kurečka Robert            ABM7210 C KOB Moira Brno                  27.56   + 7.44
31. Mareček Jiří              ADA5901 C OOB Spartak Adamov              27.58   + 7.46
32. Strečko Marek             ASU9149 C Magnus Orienteering             28.59   + 8.47
33. Berka Otakar              RBK0002 C SK Radioklub Blansko            29.01   + 8.49
34. Novotný Petr              5CZ7300 C                                 29.05   + 8.53
35. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      29.07   + 8.55
36. Beránek Miroslav          ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno              29.12   + 9.00
37. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                31.04   +10.52
38. Bednařík Aleš             VLI7309 C Slavia Liberec orienteering     31.15   +11.03
39. Horký Tomáš               TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno               32.06   +11.54
40. Toman Ondřej              LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      33.27   +13.15
41. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                33.47   +13.35
42. Nečas David               TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno               38.35   +18.23
43. Stejskal Ondřej           LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      43.56   +23.44
    Musil Radek               XXX     C                                  DISK         
    Zelený Pavel              ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská           DISK         
    Viktorin Petr             XXX     C                                  DISK         
MS  Khýn Vítězslav            ASU8304 C Magnus Orienteering             22.06   + 1.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 17.12.2017 22:13
17.12.2017 Vánoční Magnus Cup 2017
HDD      1.20 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hikl Martin               XXX     C                                  9.05         
 2. Koča František            ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno               9.30   + 0.25
 3. Kuneš Vincent             XXX     C                                  9.32   + 0.27
 4. Kočová Klára              ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno               9.46   + 0.41
 5. Zeman Nikola              XXX     C                                 10.32   + 1.27
 6. Šťastná Daniela Anna      XXX     C                                 12.45   + 3.40
 6. Šťastný Jonatán           XXX     C                                 12.45   + 3.40
 8. Bašeová Jolana            ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno              13.52   + 4.47
 9. Coufalová Rea             ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno              14.52   + 5.47
10. Coufalová Thea            ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno              15.59   + 6.54
11. Aleš Mikuláš              ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno              16.28   + 7.23
12. Stehlík Šimon             XXX     C                                 16.34   + 7.29
13. Alešová Anna              ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno              16.39   + 7.34
14. Chaloupková Klára         ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno              17.36   + 8.31
15. Šicha Matěj               ZMB1002 C                                 18.16   + 9.11
16. Šichová Zuzana            XXX     C                                 18.40   + 9.35
17. Caha Michal               TBM0812 C KOS TJ Tesla Brno               19.17   +10.12
18. Broschová Alžběta         RBK1151 C SK Radioklub Blansko            20.24   +11.19
19. Hiklová Eva               ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno              21.54   +12.49
20. Chaloupka Matěj a Jakub   XXX     C                                 24.43   +15.38
    Ježek David               RBK0801 C SK Radioklub Blansko             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 17.12.2017 22:13
17.12.2017 Vánoční Magnus Cup 2017
K      2.10 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fousek Vojtěch            RBK0403 C SK Radioklub Blansko            13.37         
 2. Bednařík Vilém            VLI0509 B Slavia Liberec orienteering     14.01   + 0.24
 3. Fousek Matěj              RBK0402 C SK Radioklub Blansko            14.15   + 0.38
 4. Koča Vojtěch              ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno              14.46   + 1.09
 5. Odehnal Tomáš             ADA0500 B OOB Spartak Adamov              14.59   + 1.22
 6. Greschner Luboš           ASU7848 C Magnus Orienteering             16.14   + 2.37
 7. Ježek Filip               RBK0405 C SK Radioklub Blansko            16.34   + 2.57
 8. Tomanová Eliška           LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      17.41   + 4.04
 9. Ježková Ivana             RBK0555 C SK Radioklub Blansko            17.44   + 4.07
10. Vršková Dagmar            ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno              17.47   + 4.10
11. Dvořák Jakub              BBM0502 C BETA URSUS Orienteering         17.48   + 4.11
12. Dvořáková Lucie           BBM0750 C BETA URSUS Orienteering         17.51   + 4.14
13. Kurečková Klára           ABM0657 C KOB Moira Brno                  17.59   + 4.22
14. Dušková Tereza            TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno               18.11   + 4.34
15. Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                18.38   + 5.01
16. Gawel Jiří                BBM5700 C BETA URSUS Orienteering         19.13   + 5.36
17. Brosch Ondřej             RBK0606 C SK Radioklub Blansko            19.23   + 5.46
18. Matuška Pavel             XXX     C                                 19.47   + 6.10
19. Šťastný Kristián          XXX0000 C                                 19.53   + 6.16
20. Petrášová Kateřina        BBM0550 C BETA URSUS Orienteering         19.54   + 6.17
21. Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno               21.59   + 8.22
22. Baše Matěj                ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno              23.23   + 9.46
23. Dvořáková Martina         XXX     C                                 24.04   +10.27
24. Hrůza Vladimír            XXX     C                                 24.13   +10.36
25. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         24.15   +10.38
26. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      24.44   +11.07
27. Toman Matěj               LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      25.31   +11.54
28. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      26.39   +13.02
29. Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno               28.04   +14.27
30. Davi Elisabeth            ASU     C Magnus Orienteering             29.50   +16.13
    Tršová Daniela            PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------